Pozycjonowanie

Pozycjonowanie naturalne

Pozycjonowanie naturalne to metody wpływające na pozycję Państwa strony w wyszukiwarce Google.
W uzyskaniu satysfakcjonujących wyników ze sprzedaży nie pomoże jedynie unikatowy, wysokiej jakości produkt. 

Najważniejsza we współczesnym biznesie jest kampania marketingowa, w głównej mierze przeprowadzana w internetowym świecie.

To pierwsze miejsce, w którym potencjalny klient styka się z marką.

Jednak, żeby możliwe było zapoznanie się z ofertą, konieczna jest wysoka pozycja w wyszukiwarce. Osiąga się ją przy pomocy długofalowego procesu znanego jako pozycjonowanie stron.

Pozycjonowanie lokalne

Niezależnie od tego, czy jesteś lekarzem, prawnikiem, fryzjerem, kosmetyczką, hydraulikiem, czy masz mały sklep z usługami albo jesteś artystą a może właśnie otwierasz własną restaurację - w każdym przypadku niezbędne będzie zaistnienie w Internecie jako lokalna firma.

Wysoka pozycja w wynikach lokalnych, dobre opinie oraz dobrze wykonana wizytówka Google Miejsca pomoże Twoim klientom dotrzeć do Twojej oferty. Klient może przejść prosto do Twojej strony internetowej bądź prosto z wizytówki zadzwonić.

97% konsumentów szuka lokalnych firm 
w internecie.

Płatności

Abonament lub płatność za pozycję słowa kluczowego

Monitoring

Otrzymujesz raport z pozycji (codziennie, pełny co miesiąc)

10 lat

Doświadczenia w pozycjonowaniu lokalnym oraz naturalnym

90%

Zadowolonych klientów

Przeczytaj także:

Jakie kroki należy podjąć, by być widocznym w Internecie?

Najbardziej efektywnym sposobem na podwyższenie pozycji Twojej strony internetowej jest skorzystanie z oferty pozycjonowania, która spowoduje zwiększenie pozycji Twojej firmy w wynikach wyszukiwania i pomoże przyszłym klientom odnaleźć Twoją stronę internetową.

Twoja konkurencja nie śpi!

Pozycjonowanie to bardzo skomplikowany proces, który wymaga stałej aktualizacji strony internetowej oraz ciągłego działania w sieci. Działania rozpoczynają się od wyboru odpowiednich słów kluczowych, po których wpisaniu, Twoja strona WWW ma się wyświetlać wysoko w wynikach wyszukiwania.
Obecnie roboty wyszukiwarek mają już bardzo skomplikowany algorytm, który bada nie tylko ilość fraz, ale i użyteczność tekstu. Artykuły blogowe, opisy kategorii czy treści powinny być interesujące dla potencjalnych klientów. 

Zadbamy o ich wysoką jakość i czytelność.

Jakie są modele rozliczeń pozycjonowania?

Rozliczenie odbywa się w formie abonamentu lub od pozycji danego słowa kluczowego w wyszukiwarce. Monitoring słów oraz kosztów w tym przypadku odbywa się automatycznie.
Raport z pozycjo oraz kosztów generowany jest co miesiąc.

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Koszt pozycjonowania zależy od trudności frazy kluczowej oraz jej popularności w wyszukiwarce.
Koszt pozycjonowania może ulec zmianie w zależności od zachowania konkurencji oraz sezonowości.