Wybrane realizacje

transhol

Transhol Pomoc Drogowa

Firma Transhol świadczy nieprzerwanie od 1999 roku usługi związane z pomocą drogową.

Pomagamy na terenie całego powiatu Krapkowickiego oraz na odcinku autostrady A4 (zjazd Opole, Krapkowice, Gogolin, Strzelce Opolskie, Kędzierzyn-Koźle).

Specjalizujemy się w: holowanie pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych, maszyn i wózków widłowych, transport samochodów powypadkowych w kraju i za granicą, możliwość zabezpieczenia uszkodzonego pojazdu, samochody zastępcze.

wersja responsywnawyszukiwarkamapa googlepomoc

http://transhol.com.pl/

rosamed

Rosamed

Rosamed prowadzony jest przez doktora Zbigniewa Brzozowskiego.

Prowadząc wieloletnią praktykę w charakterze lekarza rodzinnego, na życzenie pacjentów, łączył zachodnią medycynę akademicką z Tradycyjną Medycyną Chińską, co pozwalało skracać czas leczenia oraz obniżać dawki stosowanych leków, a w niektórych przypadkach całkowicie je eliminować. Ta wieloletnia praktyka przekonała go do zasadności medycyny integracyjnej. Nie tylko ze względu na jej skuteczność, ale przede wszystkim z uwagi na redukcję działań ubocznych stosowanych leków , oraz skracanie czasu leczenia chorych.

Oferta Rosamed:

 • akupunktura
 • komora hiperbaryczna
 • badania
 • dietetyka

wersja responsywnacms2020wyszukiwarkamapa googlepomoc

http://rosamed.pl/

Rowex

Rowex

Salon skuterów i rowerów Rowex powstał w 1998 roku. od tego czasu, z niewielkiego sklepu rowerowego przeistoczył się w dwa salony skuterów i rowerów w Krapkowicach i na całej Opolszczyźnie.
Właściciele dołożyli wiele pracy i pasji w to, by salony uczynić niepowtarzalnym

Przykładem jest nie tylko charakterystyczny wystrój i wygląd salonów (charakterystyczna fasada szklana) ale i ilość oferowanego towaru na powierzchni ok. 1400 m² .

Salon Krapkowice-Otmęt
Ks. Koziołka 13

Salon Krapkowice
SALON KRAPKOWICE
Prudnicka 37

wersja responsywnacms2020wyszukiwarkamapa googlepomoc

http://rowex.pl/

makrus

Makrus

Firma MAKRUS w swojej działalności koncentruje się na obszarach związanych z budownictwem, wykonawstwem i materiałami budowlanymi renomowanych producentów. Firma posiada odpowiednie zasoby, doświadczenie, kontakty i rozeznanie w branży, a także prowadzi zadania zmierzające do dalszego, ciągłego udoskonalania swoich usług. Działaniem swym obejmujemy całą opolszczyznę, woj. śląskie, dolnośląskie i wielkopolskie jak również całą Polskę poprzez działalność redystrybucyjną. Obecnie w bazie Naszych klientów zarejestrowanych jest kilkaset kontrahentów, a liczba ich stale rośnie.


Do dyspozycji naszych klientów posiadamy samochody: specjalistyczne z dźwigami do rozładunku palet o ładowności 3,5t oraz 23t. Aby zagwarantować ciągłość dostaw dysponujemy wysokim zapasem magazynowym o łącznej powierzchni około 4000m2 oraz halą sprzedaży o powierzchni ponad 400m2.

wersja responsywnacms2020wyszukiwarkamapa googlepomoc

http://makrus.pl/

wopr

WOPR Prudnik

Umiejętność pływania datuje się prawdopodobnie od początków historii człowieka Sztuka utrzymania się na wodzie miała początkowo charakter przede wszystkim użytkowy - potrzebny w myślistwie i rybołówstwie Rozwijający się niezbędny kontakt człowieka z wodą wymagał od niego posiadania umiejętności pływackich.

wersja responsywnacms2020wyszukiwarkamapa googlepomoc

http://wopr.prudnik.pl/

kdk krapkowice

KDK Krapkowice

Krapkowicki Dom Kultury Krapkowice.
Kino Krapkowice.
Baszta.

KDK prowadzi zajęcia:

 • Pracownia plastyczna
 • Krapkowickie Studio Piosenki
 • Ceramika
 • Pracownia modelarstwa lotniczego
 • Warsztaty fotografii
 • Pracowania Widzę Słyszę Czuję Rozumiem
 • Malarstwo i rysunek
 • ODER - BLASS - BAND
 • Krapkowicka orkiestra dęta
 • Zespoły muzyczne
 • Mażoretki
 • Pracownia teatralna
 • Klub wokalisty
 • Krapkowickie Niezapominajki

wersja responsywnacms2020wyszukiwarkamapa googlepomoc

http://kdk.krapkowice.pl/

petrol

Petrol sp. z. o.o.

Spółka posiada 3 bazy paliwowe.
Zaopatruje klientów za pomocą 25 specjalistycznych cystern o zróżnicowanych pojemnościach. 
Spółka zatrudnia 98 osób.
Ostatecznym potwierdzeniem silnej pozycji na rynku paliw są stale rosnące obroty spółki Petrol. Nasze biura handlowe czynne są przez 6 dni w tygodniu.
Dostawa zamówionych paliw następuje w ciągu 72 godzin.

Oferta:

 • olej opałowy
 • olej napędowy
 • gaz propan
   

100% prywatny, polski kapitał.

wersja responsywnacms2020wyszukiwarkamapa googlepomoc

http://petrol.pl

Opolska Izba Gospodarcza

Opolska Izba Gospodarcza

...

http://ooia.pl/

 PPUH „PIOGRO” Sp. z o.o.

PPUH „PIOGRO” Sp. z o.o.

Centrala firmy Piogro znajduje się w Zielinie w woj. Opolskim. Działalność rozpoczynaliśmy w 1993 roku, zaczynając dystrybucję surowców piekarniczo cukierniczych w woj. Opolskim W 2003 roku przekształciliśmy się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Wzmacniając swoją pozycję na rynku zdecydowaliśmy się otworzyć w styczniu 2003 roku oddział firmy w Kaliszu. Osiągając sukces na wielkopolskim terenie, byliśmy już pewni, że kolejny oddział stacjonarny będzie we Wrocławiu.

http://piogro.pl/

ART-BAU s.c.

ART-BAU s.c.

ART-BAU Rusztowania jest nowoczesną firmą specjalizującą się w produkcji i sprzedaży niemieckich systemów rusztowań elewacyjnych. W naszej ofercie znajdą Państwo również rusztowania aluminiowe jezdne marki Krause, windy dekarskie firmy Geda oraz szalunki stropowe.

Jeśli ważna jest dla Państwa jakość, czas realizacji, atrakcyjna cena oraz profesjonalne doradztwo, to jesteśmy firmą spełniającą te wymagania.

https://art-bau.com.pl/